APIE SAKĄAPIE SAKĄ
REZERVACIJAREZERVACIJA
KONTAKTAIKONTAKTAI
  • lt
  • enen
  • ruru
GALERIJAGALERIJA
ARALIO KAMBARYSARALIO KAMBARYS
STRĖLĖS KAMBARYSSTRĖLĖS KAMBARYS
RATO KAMBARYSRATO KAMBARYS
NAMELIŲ KAMBARYSNAMELIŲ KAMBARYS
VALTELĖS KAMBARYSVALTELĖS KAMBARYS
AKMENS KAMBARYSAKMENS KAMBARYS
LAŠO KAMBARYSLAŠO KAMBARYS
KASOS KAMBARYSKASOS KAMBARYS
ATSILIEPIMAIATSILIEPIMAI
PRIPAŽINIMAS

2016 m. sausio 29 d. Druskininkuose jau keturioliktą kartą padėkota labiausiai kurortui nusipelniusiems žmonėms. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkos vakaro metu stebuklingą mineralinio vandens stiklo lašą įteikė “SAKA” atostogų namų šeimininkams už inovatyvų požiūrį į turizmo paslaugas.

Kiekvieną dieną per Booking.com užsakoma daugiau nei 900 000 nakvynių, o svetainė ir mobiliosios programėlės sulaukia laisvalaikio ir verslo lankytojų iš viso pasaulio. Booking.com atsižvelgiant į svečių atsiliepimus kiekvienais metais renka geriausius iš geriausių. 2014 – ųjų metų rinkimuose, Šeimoms skirtų viešbučių geriausių dešimtuke SAKA Atostogų namai išsikovojo garbingą ketvirtą vietą. Sunku įsivaizduoti, kad rinkimuose dalyvauja visos pasaulio apgyvendinimo įstaigos esančios booking.com sistemoje. Kurių yra virš 8 šimtų tūkstančių, 221 šalyje. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės šiuo įvertinimu.

Didžiausio pasaulyje kelionių portalo TripAdvisor® naudotojų nuomone B&B kategorijoje, Druskininkų mieste SAKA Atostogų namai yra pirmoje vietoje.


Kasmet įvairiose pasaulio šalyse rengiama begalė skirtingų dizaino bei architektūros apdovanojimų. Bene didžiausi ir universaliausi pasaulyje kasmetiniai tarptautiniai dizaino apdovanojimai – „A’ Design Award & Competition“. 2013–2014 metų geriausiais paskelbti net 758 laureatai iš 77 šalių, atstovaujantys 74 skirtingoms dizaino disciplinoms. Tarp laureatų pateko ir auksinį apdovanojimą už vizualinį “SAKA” atostogų namų identitetą gavo ir PRIM PRIM grafinės studijos dizainerės Kotryna ir Miglė.


„Geras dizainas“ – tai nacionalinis konkursas, skirtas atrasti ir pažymėti geriausiam dizainui mūsų šalyje – Lietuvos įmonių produkcijai ir Lietuvos dizainerių darbams.
SAKA 2014 metų konkurse gavo diplomą už vizualinį Atostogų namų identitetą, kurį kūrė grafinio dizaino studijos PRIM PRIM merginos Kotryna ir Miglė.

Apie mus rašo