APIE SAKĄAPIE SAKĄ
REZERVACIJAREZERVACIJA
KONTAKTAIKONTAKTAI
  • lt
  • enen
  • ruru
GALERIJAGALERIJA
ARALIO KAMBARYSARALIO KAMBARYS
STRĖLĖS KAMBARYSSTRĖLĖS KAMBARYS
RATO KAMBARYSRATO KAMBARYS
NAMELIŲ KAMBARYSNAMELIŲ KAMBARYS
VALTELĖS KAMBARYSVALTELĖS KAMBARYS
AKMENS KAMBARYS
LAŠO KAMBARYSLAŠO KAMBARYS
KASOS KAMBARYSKASOS KAMBARYS
ATSILIEPIMAIATSILIEPIMAI
PRIPAŽINIMASPRIPAŽINIMAS

AKMENS KAMBARYS – prabangus šeimyninis numeris

Tiesiog tobulas pasirinkimas, jeigu norite prasmingai praleisti laiką gražioje ir ne pretenzingoje aplinkoje. Kad Jūsų viešnagė būtų dar malonesnė, kurdami šio kambario interjerą, pasirūpinome mielomis smulkmenomis.

Unikalios grindys – natūralaus medžio parketas, prieškambaryje rasite tikrą koklinį židinį, balkonas į Švendubrės pusę su kietmedžio grindimis… ir nuostabus Druskininkų oras…

Legenda apie Švendubrę

Seniai seniai, kur dabar žaliuoja lankos, buvo didelis ir labai gražus miestas. Vidury to miesto buvo bažnyčia. Tame mieste gyveno labai geri ir dori žmonės: lankė bažnyčią ir Dėkojo Dievui už gražų gyvenimą. Netoli Nemuno, pelkėse, gyveno piktas ir nedoras velnias. Jam labai nepatiko, kad žmonės garbina Dievą, o apie jį, velnią, nieko neprisimena. Sugalvojo velnias nubausti žmones ir nugriauti jų bažnyčią. Vieną naktį apibėgo velnias visas Raigardo lankas, susiieškojo patį didžiausią akmenį ir neša į miestą. Galvoja – užmes akmenį ant bažnyčios ir sugriaus ją. Bet nespėjo. Užgiedojo gaidžiai, metė velnias akmenį ir pabėgo. Prieš pabėgdamas iš piktumo spyrė koja į akmenį. Spyrė taip stipriai, kad ant akmens liko velnio pėdos žymė. Tas akmuo, Velnio akmeniu vadinamas, ir dabar stovi netoli Švendubrės kaimo.