APIE SAKĄAPIE SAKĄ
REZERVACIJAREZERVACIJA
KONTAKTAIKONTAKTAI
 • lt
 • enen
 • ruru
GALERIJAGALERIJA
ARALIO KAMBARYSARALIO KAMBARYS
STRĖLĖS KAMBARYSSTRĖLĖS KAMBARYS
RATO KAMBARYSRATO KAMBARYS
NAMELIŲ KAMBARYSNAMELIŲ KAMBARYS
VALTELĖS KAMBARYSVALTELĖS KAMBARYS
AKMENS KAMBARYSAKMENS KAMBARYS
LAŠO KAMBARYSLAŠO KAMBARYS
KASOS KAMBARYSKASOS KAMBARYS
ATSILIEPIMAI
PRIPAŽINIMASPRIPAŽINIMAS
 • p. Laura (LT)
  Labai jaukūs svečių/atostogų namai. Šeimininkai labai malonūs, paslaugūs, draugiški, geranoriški, šiltai bendraujantys, toks jausmas, kad pas draugus atvažiavai i svečius:). Turint mažų vaikų labai aktualu žaidimo erdvė, kurią šie svečių namai turi tiek viduje, tiek lauke. Vaikams buvo tikras rojus. Kambariai nedideli, bet jaukūs, originali idėja juos įrengiant, įgyvendinta labai kūrybiškai ir vykusiai. Mielai šią vietą rekomenduosiu kitiems ir pati norėsiu grįžti.
 • p. Gintarė (LT)
  Labai gražūs, tvarkingi ir švarūs kambariai bei virtuvė! Paslaugūs šeimininkai ir skanios bandelės! Arti centro bei vandens parko, taksi nuo centro iki Saka 3eur. Buvome apsistoję lašo kambaryje, labai jaukus ir šviesus interjeras.
 • p. Dovydas (LT)
  Labai faina koncepcija, t.y. bendra erdvė, vaikų žaidimų kambarys, virtuvės reikmenų buvimas (viskas sužymėta ir aiškiai suprantama), faina muzika.
  Pasakiškos bandelės iš ryto vaikams ir suaugusiems. Kavos aparato ruošiama kava taipogi prideda ekstra stars..
  Indų plovimo mašinos buvimas nepalieka pagrindo abejoti indų švarumu.
  Gera aikštelė.
  Švarūs kambariai.
  Suprantamos taisyklės.
  Malonus šeimininkas.
 • p. Kamilė (LT)
  Be proto ačiū šių namų šeimininkams! Jūsų įrengėte tikrai išskirtinio jaukumo, stiliaus, patogumo Namus. Rašau Namus, nes tikrai jautėmės kaip namuose. Jaukūs, šviesūs kambariai, dar jaukesnė svetainė ir virtuvės erdvės. Tyla, ramybė, bet ir centras netoliese. Bandelės pusryčiams, kavą verdantis personalas (organiškai įsiliejantis į gyventojų rytines diskusijas), vaikų žaidimų kambarys, vaikiška kėdutė, gultas keturkojam augintiniui, namų biblioteka, jauki muzika, taurė vyno ir moliniai namo gyventojai, prie kurių pripratome akimirksniu. Tikrai buvo liūdna išvažiuoti ir labai norisi grįžti (kaip į namus?) Labai jums ačiū už viršytus lūkesčius.
 • Almantas (LT)
  Sužavėjo pasitikėjimas klientu. Aptarnaujančio personalo iš esmės nesimato, tačiau aiškiai supranti, kad gali pasinaudoti dviračiais (pačiam palieka spręsti kiek tu sumokėsi. Ir tai darai su malonumu.), indais, knygomis.
  Galimybė atsigerti skanios kavos netgi po to kai tavo laikas viešbutyje baigėsi.
  Pats interjeras malonus ir jaukiai nuteikiantis.
 • Inga (LT)
  Labai patiko – visumos idėja: stilius, kambariai, bendra erdve – labai jauku ir gera, o taip PAT detales – pvz.: knygos kambariuose ir kitur, smagus vazoneliai, foninė muzika, labai patogi sofa, skani arbata, pasakos, ryto bandeles, pokalbis su seimininku ir t.t.
 • p. Kristina iš Kauno (LT)
  Kitokie atostogų namai, kitokiam nei lietuviams įprasta poilsiui. Skatinantys bendrauti ir mėgautis aplinka Viskas puiku ir net pranoksta lūkesčius, o charizmatiškas šeimininkas šiems namams suteikia ypatingo papildomo žavesio Tikrai rekomenduosime kitiems ir manau dar ne karta patys grįšime!
 • Jelena iš Šalčininkų (LT)
  “Labai mandagus šeimininkai, skani kava iš ryto ir pusryčiai, labai švaru visur ir jauki aplinka kambariukose galima atsipalaiduoti kaip svajoji :)) visur labai švaru, galima atsiskaityti mokėjimo kortele”
 • Kęstutis iš Klaipėdos (LT)
  “Puikiai įrengtas, švara. Puikūs šeimininkai. Gauni daugiau, nei išdėstyta viešbučio aprašyme.”
 • p. Asta iš Tauragės (LT)
  “Šeimininkas pateikė visą informaciją apie renginius mieste, pasiūlė mums labiausiai tinkantį maršrutą dviračiais (beje, dviračių nuomos sąlygos SAKOJE labai patrauklios), pasirūpino pienu šaldytuve ir t.t. – jautiesi tikras svečias. Ryte svečių laukė dar šiltos bandelės ir vaisiai iš sodo. Terasoje galima jaukiai vakaroti kepant kepsnius, vėsesniu oru jaukiame valgomajame skaityti, vaišintis kava ar arbata. Patogi aikštelė automobiliui, labai ramu. Bet nepaisant to, kad viskas patiko, nuostabiausi patys šeimininkai. Būtinai grįšime ir kitiems rekomenduojame.”
 • p. Rūta iš Kretingos (LT)
  “Mums patiko viskas, tiesiog neturime priekaištų, vienas malonumas apsistoti tokiuose jaukiuose, moderniuose namuose, laukiame progos vėl sugrįžti į šią vietą ir rekomenduojame visiems, nesigailėsite.”
 • Margarita iš Vilniaus (LT)
  “Jauki atmosfera, išskirtinis interjeras, pats poilsio namų užmanymas (skirtingi kambariai, susieti su Druskininkų istorija), malonūs šeimininkai, komfortiškos sąlygos.”
 • p. Dovilė iš Kauno (LT)
  “Išskirtinė – įdomi aplinka. Labai patiko visa viešbučio idėja ir personalo santykis su klientu. Jautiesi kaip namie. Verta apsilankyti.”
 • p. Viktorija iš Kauno (LT)
  “Nuostabiai įrengti kambariai, kambariuose visi patogumai. Rami vieta, netoli Nemunas ir Šilas, ežeras, parkas. Iki miesto centro 15 min kelio. Namuose pilna turistams skirtos informacijos apie lankytinas Druskininkų vietas. Labai paslaugūs ir malonūs šeimininkai. Tikrai dar sugrįšime ir atsivešime svečių iš užsienio!”
 • p. Agne
  “labai patiko jauki,rami ir svari namu aplinka. Modestas ir Akvile labai malonus ir paslaugus savininkai. Aciu.”
 • Karolis iš Kėdainių (LT)
  “Net neužtektų žodžių apibūdint šituos svečių namus-šeimininkai,aplinka,jaukumas,viskas tiesiog NUOSTABU.Kiekvienas kambarys su skirtinga istorija.Rytais,nusileidus į svetainę,laukia kavos aparatas,šviežios uogos,bandelės,pirma matyta vieta nakvynės,kur taip šeimininkai rūpinasi savo svečiais:)”
 • p. Augustė iš Vilniaus (LT)
  “Absoliučiai viskas puiku, kambariai, šeimininkų svetingumas, jaukumas, namų atmosferos sukūrimas paliko didelį įspūdį, visiems rekomenduoju šią vietą!”